Katalog produktů

zavřít

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - 100% prášek bez příměsí v kapslích 


Hlíva ústřičná je dřevokazná houba obsahující důležitou látku  ß-D-glukan, nazývanou pleuran. Uvedený produkt je skutečný originál s nejdelší tradicí na trhu – vyrábí se od roku 2004. Hlíva pochází z kontrolovaných českých pěstíren.


 Doplněk stravy

 

 

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ + LACTOBACILY se šípkem a vitaminem C


Díky unikátnímu složení posiluje imunitu – obsahuje originální kombinaci Hlívy ústřičné s lactobacily a šípkem, který posiluje imunitu a je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitaminu C.

Doplněk stravy

 

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ SE 100% RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM

Hlíva ústřičná ve spojení s rakytníkovým olejem je výjimečná kombinace, která slouží zejména k podpoře obranyschopnosti organizmu díky rakytníku. Účinky hlívy ústřičné jsou znásobeny působením zdraví prospěšných složek rakytníkového oleje.

Doplněk stravy

 

HLÍVÁČEK – ovocné sirupy s hlívou ústřičnou


100% přírodní ovocný sirup se 100% hlívou ústřičnou (Pleurotus Ostreatus) pro správní fungování organizmu dětí. Je vhodný pro děti již od 1 roku. Jedna čajová lžička sirupu obsahuje až 118,2 mg betaglukanu + 3,75 mg.


Doplňky stravy

    

 

HLÍVÁČEK pastilky s hlívou a rakytníkem


Ovocné pastilky s hlívou ústřičnou a rakytníkem řešetlákovým si děti oblíbí. Zdravé mlsaní s příchutí jablka a hrušky s přidaným vitaminem C a D pro správný růst a vývoj kostí dětí.


Doplněk stravy

Made by: Smarcoms web services s.r.o.